STYCZNIK DO ZAŁĄCZANIA KONDEN. BFK12 10 A230 12,5KVAR/400V +1NO LOVABFK1210A230
STYCZNIK DO ZAŁĄCZANIA  KONDEN. BFK12 10 A230  12,5KVAR/400V  +1NO
Producent: LOVATO
Symbol Producenta: BFK1210A230
Referencja: LOVABFK1210A230
EAN: 8013975163160
Twoja cena:
Ilość Rabat Cena Netto Cena Brutto
Dostępność:
57 SZT
SZT
Opis towaru
Stycznik z serii BFK do załączania kondensatorów w bateriach do kompensacji mocy biernej. Stycznik o moc bierna 12.5kVAr i prądzie znamionowym do 18A. Sterowany jest cewką AC o napięciu 230V 50/60Hz. Montaż za pomocą śrub lub na sunie DIN 35mm. Posiada styki pomocnicze 1NO. Liczba pól: 3.