SZYNA CU 100X10 ok. 8.95KG/1MB SZCUCU100X10
SZYNA CU 100X10   ok. 8.95KG/1MB
Producent: ZENEX SZYNY CU
Symbol Producenta: CU100X10
Referencja: SZCUCU100X10
EAN: 5901988473549
Twoja cena:
Ilość Rabat Cena Netto Cena Brutto
Dostępność:
76.25 M
M
Opis towaru
SZYNA CU - Płaskownik miedziany o wymiarach 100 mm (szerokości) x 10 mm (grubości ) x 4000 mm (długości) i wadze: 35,80 kg. Maksymalna długość wysyłkowa: 2MB. Waga 1MB około 8,95 Kg.