SZYNA CU 30X5 ok. 1.35KG/1MB SZCUCU30X5
SZYNA CU  30X5     ok. 1.35KG/1MB
Producent: ZENEX SZYNY CU
Symbol Producenta: CU30X5
Referencja: SZCUCU30X5
EAN: 5901988473662
Twoja cena:
Ilość Rabat Cena Netto Cena Brutto
Dostępność:
124.4 M
M
Opis towaru
SZYNA CU - Płaskownik miedziany o wymiarach 30 mm (szerokości) x 5 mm (grubości ) x 4000 mm (długości) i wadze: 5,40 kg