SZYNA CU 40X10 ok. 3.6KG/1MB SZCUCU40X10
SZYNA CU  40X10     ok. 3.6KG/1MB
Producent: ZENEX SZYNY CU
Symbol Producenta: CU40X10
Referencja: SZCUCU40X10
EAN: 5901988473679
Twoja cena:
Ilość Rabat Cena Netto Cena Brutto
Dostępność:
74.06 M
M
Opis towaru
SZYNA CU - Płaskownik miedziany o wymiarach 40 mm (szerokości) x 10 mm (grubości ) x 4000 mm (długości) i wadze: 14,40 kg